Seymen Koleji 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'na coşkulu başladı

Kocaeli"nin ilk özel okulu olan Özel Seymen Eğitim Kurumları, 39 yıl önce başlattığı eğitim hamlesine, her yıl bir başka başarı öyküsü ile devam ediyor.

Seymen Koleji 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'na coşkulu başladı

2021-2022 eğitimöğretim yılının hazırlıklarına da büyük bir enerjiyle başlayan Seymen Koleji eğitimcilerinin coşkusu görülmeye değerdi.

İzmit ve Darıca yerleşkeleri öğretmenlerine yönelik başlayan seminer programı tam gün, nitelikli çalışmalarla devam edecek.

İlk gün Double Tree by Hilton Kocaeli Otel’de düzenlenen programla bir araya gelen idareci ve öğretmenler yeni eğitim-öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşadılar.

Seminer programı Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı’nın konuşması ile başladı. Satı konuşmasında, "Kurucumuz Rahmi Seymen'in yıllar önce çıktığı yolda bizler, emin ve hızlı adımlarla ilerliyor ve eğitime yapılan yatırımın kutsallığına inanıyoruz.

2021-2022 eğitim öğretim yılında ise hedeflerimiz daha büyük. Sizler gibi Seymen Eğitim Kurumlarında bulunmaktan gurur duyan, mesleğinde başarılı, vizyon sahibi ve her şeyden önce doğru insan olan kadromuzla ulaşılamayacak hedef olmadığına inanıyor, Atatürk’ün ilke ve hedefleri doğrultusunda başarılı ve huzurlu bir öğretim yılı diliyorum” dedi.

Ardından İzmit Yerleşkesi İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, Darıca Yerleşkesi Anadolu Lisesi ve Ortaokul Müdürü Yalçın Uzuner de yeni dönemle ilgili birer konuşma yaptılar.

Gün boyu devam eden programda, öğretmenlere Uzman Psikolog Neşe Soysal’ın katılımıyla “ Pandemi Etkisi Altında Okula Dönüş” başlıklı eğitim semineri verdi.

Program Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı ve idarecilerin de katılımıyla gerçekleştirilen zümre toplantıları ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2021, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER