Seymen Koleji’nden anlamlı etkinlik

Seymen Koleji Okul Aile Birliğinin 36. Yıl Etkinlikleri kapsamında başlattığı “Korkmuyoruz” adlı sosyal sorumluluk projesi yoğun katılım ile Wyndham Otel’de gerçekleştirildi.

Seymen Koleji’nden anlamlı etkinlik

İlimizin köklü eğitim kurumlarından olan ve 36 yıldır eğitim ve öğretim hayatına devam eden Özel Seymen Eğitim Kurumları anlamlı bir geceye daha imza attı.

Seymen Koleji Okul Aile Birliğinin 36. Yıl Etkinlikleri kapsamında başlattığı “Korkmuyoruz” adlı sosyal sorumluluk projesi ile elde edilen gelir Kanser Savaşçıları Derneği aracılığıyla tedavi olan hasta yakınlarının konaklayabileceği aynı zamanda psiko destek de alabilecekleri “Bir Ev” Projesi için bağışlanacak.

Anlamlı geceye; Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un eşi Sayın Hülya Aksoy, Özel Seymen Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, Yönetim Kurulu üyesi Mahir Seymen’in eşi Arzu Seymen, Anadolu Lisesi Müdürü Gülistan Tireli, İlk ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, Okul Aile Birliği Başkanı Banu Zamanis Çakır, Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi Okul Aile Birliği Üyeleri, Kanser Savaşçıları Dernek Başkanı Aslı Ortakmaç ve dernek üyesi Ayşegül Turcan, idareciler, çok sayıda öğretmen ve veliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Okul Aile Birliği Başkanı Banu Zamaniş Çakır, “Okulumuzun kuruluşunun 36.yılını geride bıraktık. Büyük mutluluk ve gurur içerisindeyiz. Okul Aile Birliği olarak sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız ‘İyilik Evi’ projesinin ardından ‘Sesleniyoruz’ projesi ve şimdi de “Korkmuyoruz” Projesiyle ihtiyaç sahiplerine destek oluyoruz. Bu projelerle birlikte öğrencilerimize farkındalık duygusunu da aşılıyoruz” dedi.

Ardından İlk ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, konuşmasına “Sevgili ailem” sözleri ile başladı. “Bugün çok mutluyuz. Çok gururluyuz. İyilik kavramı herkes için farklıdır. Fakat sosyal sorumluluk projeleriyle bir nebze olsun insanlarımıza iyiliğimiz dokunsun istiyoruz. Biz velilerimizle, öğretmenlerimizle Atatürkçü düşünceyle birleştik. Cumhuriyet düşüncesiyle birleştik. Biz büyük bir aileyiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER