Seymenli yazarların imza günü

Özel Seymen Eğitim Kurumları Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri Türkiye genelinde 2000 civarında öykünün yarıştığı Özgür Pencere Çocuk/ Genç Kalem Öykü Yarışması’nda kazandığı beş önemli ödülle bu sene de büyük bir başarı elde etti.

Seymenli yazarların imza günü

Özel Seymen Anadolu Lisesi öğrencisi Melisa Atmaca “10 Koyun” adlı öyküsüyle; 7.-8. sınıf düzeyinde Özel Seymen Ortaokul öğrencisi Aleyna Zafer “Çantada Ne Var?” adlı öyküsüyle dil anlatım özel ödülüne layık görülürken, 7.-8. sınıf düzeyindeyse Yiğit Kabasakal “Yapay Dünya” adlı öyküsüyle grup Türkiye ikincisi oldu.

Özel Seymen Ortaokul öğrencisi Deniz Özdemir ise “Güzel Günler Göreceğiz” isimli öyküsüyle dil ve anlatım özel ödülüne, 6. sınıf öğrencisi Rüzgar Kabasakal’da “Umudu Beklemek” isimli öyküsüyle Jüri Özel ödülüne layık görüldü.

Dereceye giren öykülerin yayınlandığı “Penceremde Öykü Var!16” kitabıyla genç yazarlara okul bahçesinde imza günü gerçekleştirildi.

İdarecilerin, velilerin ve öğretmenlerin katıldığı günde kitaplarını imzalayan öğrencilere çeşitli armağanlar verildi. Başarıları taçlandırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER