Siz hiç eve tırla bırakılan Başkan gördünüz mü?

İzmit Belediyesi ve cabbar başkanı Fatma Kaplan Hürriyet bugün bir ilke daha imza attı! Sabah erken saatlerden akşam saatlerine kadar süslenmiş tır ve animasyon ekibiyle İzmit'in 102 mahallesini karış karış dolaşan Fatma Kaplan Hürriyet güler yüzünü bir an bile eksik etmeden çocuklarla ve vatandaşlarla selamlaştı.

Yorulmak bilmeyen çalışkan ve cabbar kişiliği ile bilinen Fatma Kaplan Hürriyet tır tepesinde saatlerce vatandaşları selamladı, çocuklara sevgilerini sundu. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar aralıksız tüm mahalle ve köylerini tır tepesinde dolaşan başkanı akşam üstü, ekibi evine tırla bıraktı. Bu da güne iz düşen bir hoşluk oldu.

Başkan Hürriyet: "Bugün çocuklarımızın coşkusu ile muhteşem bir bayram kutlaması yaşadık. O kadar güzeldi ki

Tüm arkadaşlarla çok yorulduk, rüzgardan üşüdük, kıpkırmızı olduk. Ellerimiz ve kollarımızın ağrısı ve karıncalanması hala geçmedi. Tırın içinde sağa sola çarpmaktan hepimizin beli ağrıyor. Ama çocukların mutluluğu her şeye değerdi.

Finalde evime Tır ile gelmek de nasipmiş. Oğlum balkondan şaşkın şaşkın annesinin tırın üzerinden atlamasını izledi. Daha neler görecek bakalım

Elimizden geldiği kadar KOCAAAMAANNN Tırımızı çok fazla mahalleye götürmeye çalıştık. Usta şöför arkadaşımızın müthiş becerisi ile öyle yerlerden geçtik ve döndük ki. Şaşkınım

Tabiki tır ile ara sokaklara girmemiz mümkün olmadığı için yakın ana caddelerin hepsinden geçmeye çalıştık. Tır ile ara sokaklara giremediğimiz için üzgünüm.

Onun dışında tüm mahalle ve köylerin ara sokakları için vosvoslar ve küçük araçlardan çok sayıda konvoy yaptık. Umarım her sokağa girebilmişizdir.

Tüm çalışanlarımız büyük bir özveri ile tüm imkanları seferber ettiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Yine de girilemeyen yerler olduysa affola.

Sevgili Atamızın tüm dünya çocuklarına armağan ettiği en önemli bayramımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 01:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER