Ufuk Turan adaylığını açıkladı!

Alpay Hacıoģlu'nun başkanlığını yaptığı Kocaeli Emlakçılar Odası'nın önümüzdeki yıl yapılacak olan seçimlerinde, Ufuk Turan aday olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

Ufuk Turan adaylığını açıkladı!

İzmit'in yerel esnaflarından tanınan ve çok sevilen isimlerinden Ufuk Turan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kocaeli Emlakçılar Odası seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Yıllardır iş üretmekten ziyade rakipler arasında devamlı rekabet unsuru olarak öne çıkmış olan Kocaeli Emlakçılar Odası'nda bugüne dek önlenemeyen gruplaşmalar ve iç kavgalar oluyordu.

Ufuk Turan'ın bu kararıyla arkasında büyük bir destek alacağı ve başkanlık yarışında söz sahibi olacağı konuşulmaya başlandı.

Ufuk Turan'ın adaylığını açıkladı paylaşımı şöyle:

"Meslektaşlarımın ve kardeşlerimin teveccühleri ve talepleri doğrultusunda 2022 yılı başında yapılacak olan seçimlerde Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanlığına aday olmaya karar verdim.Resmi açıklamayı meslektaşlarımız ve arkadaşlarımızla beraber en yakın zamanda yapacağız.Beraber yönetmek,kavgaları bitirmek ve herkesin başkanı olmak üzere yola çıkıyorum.Öncelikle bana ön şartsız destek olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER