Vatan Partisi'nden DSP'ye iade-i ziyaret!

Vatan Partisi İl Başkanı Yalçın Arslan ve yönetim kurulu üyeleri Nazmi Damarlı, Vedat Olguntürk, Sabahat Cicioğlu DSP İl Başkanlığı'na iade ziyaretinde bulundu.

Vatan Partisi'nden DSP'ye iade-i ziyaret!

İl başkanı Yalçın Aslan; DSP'nin emperyalizme karşı duran Kıbrıs Barış harekatını yapan seçkin devlet adamı Bülent Ecevit tarafından kurulduğunu, DSP'nin bu anlamda kendilerinde önemli yeri olduğunu söyledi.

Ayrıca Kocaeli'nin menfaatlerine uygun her konuda işbirliği yapacaklarını bu konularda yerel yöneticilere destek vereceklerini ifade etti.

DSP İl başkanı Halim Dedeoğlu Vatan Partisi yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek partiler arası bu tür ziyaretlerin toplumun gerilmemesini sağlayacağı  ve bir çok sorunun çözümünde faydası olacağını söyledi. Ekonomimizin iyi durumda olmadığını toplumda korku ve güvensizlik ortamının oluşturulduğunu ifade eden Dedeoğlu yerel sorunların çözümü konusunda ellerinden geleni yaptıklarını bu konu ile ilgili yerel yöneticilerle yapılan görüşmelerde sorunları dile getirdiklerini söyledi. Yürüyüş yolu halkevi önünün bir an önce yapılması gerektiğini ilettiklerini ifade eden Dedeoğlu, bu projelerin hayata geçmeye başlamasından memnun olduklarını söyledi.

Büyükşehir'in köylümüze olan desteğini takdirle karşıladıklarını,Cedit ile ilgili başkanların bir araya gelerek önemli adımlar atıldığını bundan da memnun olduklarını ifade etti. 1 mart anıtı ve halk evi binasının restore edilmesinin bir an önce yapılması gerektiğini söyledi.

İzmit belediyesinin tarım sanat ile ilgili çalışmalarının Fethiye caddesi ve kapanönü projelerinin hayata geçmesi ile izmitin çehresinin dahada güzel olacağını söyliyerek vatan partisi yöneticilerine tekrar teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER