Lütfü Türkkan Kocaeli'den aday adayı oldu Lütfü Türkkan Kocaeli'den aday adayı oldu

Başkan Darcan; “Tarihi bir sorumluluk taşıyoruz. Halkımızın kaderini ve Cumhuriyetimizin istikbalini tek adamın isteklerine bırakmayacağız.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit İlçe Örgütü, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) tarafından verilen atama kararı sonrasında Gökhan Darcan’ın başkanlığında ilk ilçe yönetim kurulu toplantısını parti binasında gerçekleştirdi.

"TARİHİ BİR SORUMLULUK"

Partiyi İzmit’te genel seçimlere götürecek olan ilçe başkanı Gökhan Darcan ve ilçe yönetimi yeni çalışma planlarını ilk toplantıda masaya yatırdı. Toplantı sonrasında açıklama yapan CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Darcan şunları kaydetti: “MYK tarafından tarafımıza bildirilen görev kararı sonrasında ilk toplantımız için bir araya geldik. Tarihi bir sorumluluk taşıyoruz. Bu bilinçle, içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte halkımızın iktidarını kurmak için var gücümüzle çalışacağız. Önümüzdeki seçimler tüm
ülkemizin ve milletimizin kaderini belirleyecek. Halkımızın kaderini ve Cumhuriyetimizin istikbalini tek adamın isteklerine bırakmayacağız. Bu zorlu mücadelede omuz omuza yer alacağımız tüm yöneticilerimize, kadın kolu, gençlik kolu başkanlarıma ve CHP İzmit ailesinin her bir ferdine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte başaracağız.”