Hodri Meydan'da yaşanan gelişmeler sonrası bu akşam taraftarlar bir araya geldi. Yapılan toplantı sonrasında eski başkan Haluk Bozo, Hodri Meydan başkanlığına geldi.

Haluk Bozo'dan yapılan açıklama:

"Büyük Kocaelispor Camiasına ve Hodri Meydan Ailesine

Herkes sabırlı olsun, Engin Koyun yönetimi vermek istemiyor! Herkes sabırlı olsun, Engin Koyun yönetimi vermek istemiyor!

Geçtiğimiz 3 ay boyunca yaşanan belirsizlikler, gazetelerde çıkan haberler ve tribünümüzün son dönemde yaşamış olduğu dalgalanmalar bizleri bu açıklamayı yapmaya itmiştir. Bu tribün çok cefalar çekmiş, zor dönemlerden geçmiş ama hiçbir zaman benliğini kaybetmemiştir.

Bu günden itibaren şahsım Haluk Bozo olarak eski tüfeklerde yer alan abi ve kardeşlerimle birlikte yapmış olduğum görüşmeler sonucunda tribündeki belirsizliği ortadan kaldırmak ve birlikteliği yeniden sağlamak adına bu kutlu görevi tekrardan devralmış bulunmaktayım.

Medyada yer alan haberlere son vermek adına şunu söylemek isterim ki Soner Öztürk ve ailesi bu tribün için çok mücadele etmiş, hiçbir zaman menfaat gözetmemiş, kişiler arasında yaşanan tartışmalara son vermiş, kalpten bağlı olduğumuz Kocaelispor armasını omuz omuza ve kardeş kardeşe destekleyebilmek adına elinden gelen tüm mücadeleyi vermiş ve bunda da başarılı olmuştur. Emeklerini hiçbir zaman unutamayız, unutmayacağız.

Görevime devam ederken tarafıma yazılan eleştirileri her zaman saygıyla karşıladığım gibi Kocaelispor'un menfaatlerini düşünerek görevimden ayrılmıştım. Lakin son dönemlerdeki belirsizliği bitirmek ve düzensizliğe son vermek adına eski tüfeklerde bulunan abi ve kardeşlerimle birlikte görevime tekrardan geri dönüyorum.

Bu günden itibaren Kocaelisporumuzun şampiyonluklarını sizlerle birlikte omuz omuza kutlamak, abi ve kardeşlik çerçevesinde sadece renkleri desteklemek adına ilk günkü hevesle görevime kaldığım yerden devam edeceğim.

Bu münasebetle Pazar günü tüm şehri maratonun ortasında şampiyonluk yolunda Kocaelisporumuza destek olmaya davet ediyorum.

Ağlarsa Hodri Meydan ağlar, gerisi yalan ağlar!"