Kocaeli Büyükşehir İzmit Koordinatörü Hasan Ayaz'ın tükenmeyen popülist açıklamalarına CHP İzmit İlçe Başkanı Çakar'dan cevap gecikmedi.

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne İzmit Koordinatörü olarak atanmış olan ve  basın kuruluşlarına verdiği popülist beyanatlar veren Hasan Ayaz'a şunları kaydetti:

"Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz,  Fethiye ve İstiklal Caddesi’nde bitmek üzere olan çalışmalar için, “Böyle giderse Büyükşehir olarak Fethiye’ye gireriz” demiş. 
Hasan bey, siyasetin bu ülkede yarattığı torpilli temsilcilerinden biri olmak dışında hiçbir fonksiyonu bulunmayan siz: Hangi hak ile böyle bir tehdit dolu açıklama yapabiliyorsunuz?"

Emlak Kulübü, GTO'yla el sıkıştı Emlak Kulübü, GTO'yla el sıkıştı

ŞUURSUZ AÇIKLAMALAR

"Siz, neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ayaklar altına aldığınız hukukun hangi kavramına sığdıracaksınız bu şuursuz açıklamanızı? Son zamanlarda bu tür şovenist ve popülist çıkışlarınız, dikkat çekiyor. Yaklaşan seçimlerde bir yerlere monte edilebilmek için kimlerin gözüne girmeye çalışıyorsunuz? 

CENGİZ TOPEL'E GİRMEYE NE DERSİNİZ?
Fethiye Caddesi ve İstiklal caddesini merak etme orada işler tıkır tıkır işliyor. Kentimizde hala adı dışında hiçbir varlığı bulunmayan, atıl durumda bulunan Cengiz Topel Havalimanı’na girmeye ne dersiniz? Pek tarzınız olmayan bir hareket ile, kentimize hizmet etmiş olursunuz belki.

ŞEHİR HASTANELERİNE GİRMEYE NE DERSİNİZ?

Şehir Hastanesine girmeye ne dersiniz? Öyle ya, açılışından çok açılış erteleme haberlerine alıştığımız hasta garantili bir Şehir Hastanesi inşaatımız var ve yokmuş gibi alıştırdınız insanlarımızı.

CEDİT'E GİRİN!
İzmit Belediyesi’ni beceriksizlik ile suçladığınız Cedit Mahallesi'ne girin ve mağduriyete mahkum ettiğiniz halkın çığlıklarını görün.

Hani Şubat/2021’de temelini atacağınız Cedit Mahallesi'ne, Bakalım girebiliyor musun? Basından ahkam kestiğin gibi! 

YÜRÜYÜŞ YOLU'NA GİR
Betona boğup aylarca geciktirdiğiniz “dağ fare doğurdu” misali Yürüyüş Yolu’na gir de eseriniz ile övün.

KÖRFEZ İLÇEMİZE GİR

Körfez ilçemize sular altında!

PAZARA GİR!

Pazara gir, halkı dinle. Akaryakıt istasyonuna gir, fiyatları gör. Ama belediyenin parası ile değil, cebinden al akaryakıtı.

DÖVİZ BÜROSU'NA KUYUMCU'YA GİR

Döviz bürosuna, kuyumcuya gir. Ülkemizin para birimini nasıl değersizleştirdiğinizi gör.
HASAN AYAZ, amacına gazete manşetleri değil, çalışmak ulaştırır. Maaşını, basın demeçleri ve CHP düşmanlığı için almadığının bilincine var, bu işleri basın danışmanlarına bırak ve asli görevini yap!