New York Times Çoksatan Listesi’nin bir numarası Emily Henry’den kalplerinizi ısıtacak bir tatil romanı: Tatilde Tanıştığımız İnsanlar.

Epsilon logosuyla raflarda yerini aldı! Goodreads’te romantik kurgu kategorisinde en iyi kitap ödülünü alan Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, insanın gerçek evini aramasına ve onu bulduğunda da iki kişilik muhteşem bir dünya yapmasına dair samimi, eğlenceli, yaz tatili tadında, unutulmaz bir aşk ve arkadaşlık hikâyesi…

İzmit'in sanat ruhlu kadını 'Bahçemdeki Saray'ını imzaladı İzmit'in sanat ruhlu kadını 'Bahçemdeki Saray'ını imzaladı

KİTABIN KONUSU

Poppy ve Alex, neredeyse hiçbir ortak noktası olmayan iki yakın arkadaş. Poppy çalıştığı derginin karşıladığı tatillerde dünyayı gezmekten, yeni insanlar tanımaktan büyük keyif alıyor, Alex ise evde oturup kitap okurken yeterince mutlu. Poppy ele avuca sığmaz bir gezi yazarı, Alex ise içedönük ve yardımsever bir öğretmen.

Ne kadar uyumsuz olsalar da on yıldır her yaz birlikte muhteşem tatillere gidiyorlar ve çok eğleniyorlar. Ancak iki yıl önce Hırvatistan tatilinde her şeyi berbat ettiklerinde arkadaşlıklarını sürdürmeleri neredeyse imkânsız oldu. O günden beri hiç konuşmadılar.

Şimdi önlerinde yepyeni bir tatil fırsatı var. Bu tatile çıkmayı başarırlarsa ikisi de hayatları boyunca kaçtıkları şeyle yüzleşecek: Aşkla!

SATIŞ SİTELERİNDE

Emily Henry’nin kaleme aldığı, Gizem Gül’ün Türkçe’ye çevirdiği Tatilde Tanıştığımız İnsanlar, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

thumbnail_ATT00005

EMILY HENRY HAKKINDA

Emily Henry, ergenler ve yetişkinler için aşk ve aile üzerine yazıyor. Hope College ve New York Center for Art and Media Studies’te yaratıcı yazarlık okudu. Şimdi vaktinin çoğunu Cincinnati, Ohio ve Kentucky’de geçiriyor.