"Pistin Artı Biri" Etkinliği Körfez'deydi "Pistin Artı Biri" Etkinliği Körfez'deydi

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

"Değerli Kamuoyu ve Büyük Kocaelispor Camiası

İzmitli hemşerilerim, Sayın Valim Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım, Siyasi parti il ve ilçe başkanlarım, ticaret odası başkanım, STK başkanlarım, ilimizin önde gelen iş adamları ve fabrika sahipleri, esnaflarımız, emekçi kardeşlerimiz, memurlar, öğrenciler ve 7’den 70’e tüm şehir.

ÖNEMLİ BİR VİRAJA GİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ

Kentimizin en değerli en büyük markası olan Kocaelisporumuz şampiyonluk yolunda 8 puan fark ile bulunduğu gurupta lider durumda ve inşaAllah önümüzdeki sezon bir aksilik olmaz ise 1. ligde şehrimizde hepimizi temsil edecek gururlandıracaktır. Bu hafta ve diğer haftalarda çok önemli bir viraja girmiş bulunmaktayız bu sebep ile yukarıda çağrı yapmış olduğum kurumlar, kuruluşlar, kişiler, siyasi parti ve kısacası tüm şehirin dinamiklerini destek vermeye şehrin takımına sahip çıkmaya davet ediyorum.

FABRİKA VE OKULLARDA İZİN VERİLSİN

Bilindiği üzere büyük Kocaelispor taraftarı Türk futbolunda her bulunduğu ligte zirveye oynamış dolasıyla şehirimizi en iyi şekilde temsil etmiş, her kesime faydası olmuş katkı sağlamış bizleride armaya olan sevdamızdan ötürü her daim gururlandırmıştır. Şimdi sıra her zaman olduğu gibi hepimizin bu şehrin en büyük değeri Kocaelispor’a, Buca maçına ve içerde oynayacağımız Rize Pazarspor maçına önemle ilgi alaka göstermelerini destek vermelerini maça gelmelerini fabrikaların ve okulların maç gününde kesinlikle maç için izin verilmesini istiyor tüm halkımıza kocaeli stadyumunu hınca hınç doldurup yeni rekorlar kırmak için ve tüm Türkiye’ye Efsane Geri Dönüyor dedirtmek için son iki maçın önemine binaen buradan herkese açık davet ediyor olası şampiyonluğun tüm şehrimize ve bizlere hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum saygılarımla…! Şampiyon KOCAELİSPOR"