Legacy koleksiyonu, sporu ve sokak kültürünü buluştururken, bildiğimiz tüm doğrulara gençlik enerjisiyle yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

hummel Legacy koleksiyonu, hareketli yaşamı ve dinamik stili tarz olarak  benimseyenler için tasarlanan parçaların birleşimiyle eğlenceli ve havalı bir görüntü ortaya çıkarıyor. Yüksek kaliteli ve yumuşak parçalar, rahat bir giyim deneyimi sunarken aynı zamanda hareket anında nefes alma teknolojisi ile tasarlanmış kumaşlar ve hummel’ın güçlü tasarımlarını öne çıkaran logo yerleşimli detayları ile tarzınızı ortaya koymanızı sağlıyor.

hummel, Legacy koleksiyonu ile Sporda 100. Yılında genç ve dinamik

hummel Legacy koleksiyonunun her parçası, markanın 100 yıllık spor mirasını yansıtan özgün detaylar bulundururken, ikonik hummel logosu ve şerit detaylarıyla her tasarımı güçlendirerek koleksiyona karakteristik bir hava katıyor.

Hafiflik ve Estetiğin Buluşması YARGICI İlkbahar/Yaz Etek Koleksiyonu Hafiflik ve Estetiğin Buluşması YARGICI İlkbahar/Yaz Etek Koleksiyonu

Spora gençlik aşısı

Sporu, sokak tarzı ile birleştiren hummel Legacy koleksiyonu, sokaklarda ve spor etkinliklerinde kendinizi özgürce ifade etmenize olanak sağlıyor. Genç, enerjik ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyon, spor tutkunlarına ve sokak modasını benimseyenlere hitap ediyor.