Fatma Kaplan Hürriyet, bugün Cumhuriyet Parkı’nda Büyükşehir tarafından arka planda yapılan ayrımcılıkları basın toplantısında anlattı.

Basın toplantısında Büyükşehir ve AKP’lilerin planlı ve sinsi bir şekilde, İzmit Belediyesini işlevsiz bırakmak için oynadığı oyunları anlatan Başkan Hürriyet, “Halkımızın güvenli, kaliteli hizmet alması en doğal hakkıdır. Biz de bu hakka dayalı olarak Cumhuriyet Parkı’nda, Yenicuma’da, Süleyman Paşa Hamamı’nda halkımıza çok daha kaliteli, nitelikli yapılarda hizmet verelim diye uğraş veriyoruz. Cumhuriyet Parkı’ndaki kafeteryayı iyileştirmenin kime ne zararı var? Gerçekten şaşkınlıkla nasıl bir siyasi ayrımcılığa ve çifte standarda tabi tutulduğumuzu izliyoruz. 

Vadi İzmit’te 12 adet taşınmaz 18 Ağustos’ta satışa çıkıyor Vadi İzmit’te 12 adet taşınmaz 18 Ağustos’ta satışa çıkıyor

HUNHARCA ENGELLEMEYE ÇALIŞIYORLAR”

İstanbul’u kazandık. Ekrem başkanımız daha ilk gezisini kendisine en çok muhalif eden Tevfik Göksu’nun ilçesinden başlattı. Bir de üstüne sayın başkanı aldı yanına ihtiyaçları beraber inceledi. Ankara yine aynı şekilde en çok kendisine muhalefet gösteren Mamak’a yaptı ama hiç ayrımcılık yapmadı. Alt belediyelerine ayrımcılık yapmıyorlar. Biz 3 senedir ayrımcılık görüyoruz. 3 senedir bu yetkileri hunharca engellemek üzere kullandıklarını görüyoruz” şeklinde konuştu.