Hürriyet ve ilimizdeki Balkan dernekleri, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete’nin ailesine taziyede bulundular.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ilimizdeki 14 Balkan derneğinin temsilcileri, Balkan gezisi sırasında önemli ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Heyet, geçtiğimiz günlerde kanser sebebiyle hayatını kaybeden Batı Trakyalı Türk azınlığın ileri gelenlerinden İskeçe Seçilmiş MüftüAhmet Mete’nin ailesine de giderek başsağlığı diledi. Mete’nin ailesi ile bir araya gelen heyet, Mete ailesinin acısına ortak oldu.

DEĞERLİ BİR DAVA İNSANINI KAYBETTİK

Ziyarette, Ahmet Mete’nin ailesinin acısını paylaş Başkan Hürriyet, “Çok değerli bir dava insanını kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ahmet Mete, bu topraklarda yaşayan Türk nüfusunun, soydaşlarımızın davası için büyük emekler verdi. Bizler de bu davanın aynı kararlılıkla devam etmesi için, Balkanlardaki soydaşlarımızla dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz. Hepimizin başı sağ olsun. Sizlerin acısını derinden paylaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Hürriyet, Batı Trakya davasının savunucusu İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Metenin ailesine başsağlığı diledi

Hürriyet, Batı Trakya davasının savunucusu İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Metenin ailesine başsağlığı diledi (4)

İzmitli güreşçiler Bolu’da kürsüye ambargo koydu! İzmitli güreşçiler Bolu’da kürsüye ambargo koydu!

Hürriyet, Batı Trakya davasının savunucusu İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Metenin ailesine başsağlığı diledi (1)