Fatma Kaplan Hürriyet AKP’lilerin araç satın alınmasıyla ilgili ortaya attıkları gerçek dışı iddialar hakkında yaptığı basın açıklaması düzenledi.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, AKP’lilerin araç satın alınmasıyla ilgili ortaya attıkları gerçek dışı iddialar hakkında basın toplantısı düzenledi. Başkan Hürriyet, “Biz 400 bin İzmitliyi düşünüyoruz ama onlar bir kişiyi düşünüyor. Biz kaygılıyız çünkü kiralamalarda öngörülemezlik var. Ekonominin kötü gittiği, yarını ön göremediğimiz, fiyatların kaça çıkacağını bilemediğimiz bir dönemde araç kiralamak istemiyoruz diye ısrarla söylüyoruz. Bunu da 400 bin İzmitlinin hakkı adına söylüyoruz

“GEBZE BELEDİYESİ 43 ARACI 67 MİLYONA KİRALADI”

İzmit Belediyesi 30 Ağustos’ta zaferi doyasıya kutlayacak İzmit Belediyesi 30 Ağustos’ta zaferi doyasıya kutlayacak

Gerçekten bunu iki yıl önce yaptığımız hesapların ne kadar doğru olduğunu gördüğümüz için söylüyoruz. 27 milyonla aldığımız araçların bugün 80 milyona varan değerini gördüğümüz için söylüyoruz. O dönemde biz 27 milyona 75 araç satın alırken neden Gebze Belediyesinin 43 aracı 67 milyona kiraladığını sorgulamadınız? diyerek söylüyoruz. Eğer samimilerse önce bunun hesabını soracaklar” dedi.