İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Fethiye Caddesi Projesi’nde çalışan iş makinelerinin caddeye giriş saatleri olan 09.00-16.00 saatlerinin uzatılması için Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’na talepte bulundu

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen ile birlikte Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu ziyaret etti. Ziyaretin ana konusu İzmit Belediyesinin Cuma günü ilk kepçeyi vurduğu ‘Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenmesi’ projesiydi. 

İŞ MAKİNELERİNİN ÇALIŞMA SÜRELERİ İÇİN

Başkan Hürriyet, 20 yıldan uzun bir süre sonra Fethiye Caddesi’ni modern ve estetik bir görüntüye kavuşturma adına caddede çalışmaların hızla ilerlediğini belirtti. Başkan Hürriyet, İl Emniyet Müdürü Tipioğlu’na Fethiye Caddesi esnafının ve vatandaşın mağdur edilmeden çalışmaların en kısa sürede tamamlanması adına, caddeye giriş yapan iş makinelerinin 09.00-16.00 olan izin saatlerinin esnetilmesi talebinde bulundu.