İzmit Belediyesi ile Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği’nin ortaklığında düzenlenen “Bal Günleri” İzmit Belediyesi Belsa Plaza A Blok önünde başladı.

İzmit Belediyesinin yerel üreticileri desteklemek, doğal ve kaliteli ürünleri aracısız olarak vatandaşla buluşturmak adına düzenlediği Bal Günleri başladı. Etkinlik kapsamında stant açan bal üreticilerini ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, tüm İzmitlileri Bal Günleri’ne davet etti. 

resize_İzmit Bal Günleri başladı (4)

28 KASIM PAZAR GÜNÜNE KADAR

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve yaklaşık 600 aktif üyesi bulunan Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından organize edilen etkinlik 28 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek. Bal Günleri’nin ilk gününde stant açan bal üreticilerini ziyaret eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz üreticilere hayırlı satışlar diledi.

resize_İzmit Bal Günleri başladı (2)

ÜLKEMİZİ ÜRETİM KURTARACAK

Tüm İzmitlileri Bal Günleri’ne davet eden başkan Hürriyet, “İzmit’te Bal Günleri’ni yeniden başlattık. Hem yerel üreticimizin ekonomisine ve ürünlerinin tanıtımına katkı sunmak hem de doğal ürünlere halkımızın daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak için Bal Günleri’nin yenisini düzenliyoruz. İzmit Belediyesi Belsa Binası önünde stantları açmış bulunuyoruz. Bütün İzmitlileri bal günlerine alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Ürünlerin hepsi kaliteli ve doğal. Üreticimizin pazarda güçlü olması ve daha çok üretmesi çok önemli. Çünkü ülkemizi üretim kurtaracak” dedi.

resize_İzmit Bal Günleri başladı (1)

Şakoğlu'ndan Tutuş'a: "16 yıldır sizin değil miydi?" Şakoğlu'ndan Tutuş'a: "16 yıldır sizin değil miydi?"

ÜRÜNLER TAMAMEN DOĞAL

Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz, “Bu hizmeti bize verdiği için başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizim ballarımız tamamen doğal. Buradaki amacımız üretici ile tüketiciyi aracısız bir şekilde buluşturmak. Biz balımızın arkasındayız. İzmit halkına başkanımız sayesinde bu hizmeti sunuyoruz. İzmit halkını davet ediyoruz. Buyursunlar gelsinler” ifadelerini kullandı.

resize_İzmit Bal Günleri başladı (3)