Fatma Kaplan Hürriyet, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını yaşatmak adına ebediyete göç eden kahramanların emaneti olan ailelerini yalnız bırakmıyor.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, şehit ailelerini ve yakınlarını yalnız bırakmamaya devam ediyor. Başkan Hürriyet son olarak, 1992 yılında Kahramanmaraş Darende-Elbistan arasında UH-60 tipi helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Şehit Kara Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in ve 31 Temmuz 1972 yılında Edirne ilinde görev yaparken geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Fahri Aydın’ın ailelerine misafir oldu. 

EVLERİNE KONUK OLDU 

Şehit ailelerinin evlerine konuk olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Şehit Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in annesi Miran Şen ve babası Nejdet Şen’in ardından şehit polis Fahri Aydın’ın eşi Nafiye Aydın ve kızı Zerrin Aydın ile bir araya geldi. Ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Şen ve Aydın aileleri, kendilerini unutmayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

Başkan Hürriyet Şehit Kara Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in annesi Miran Şen ile birlikte3

İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü

Başkan Hürriyet Şehit Kara Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in annesi Miran Şen ile birlikte2

Başkan Hürriyet Şehit Kara Pilot Üsteğmen Selahattin Şen’in annesi Miran Şen ile birlikte1

_Başkan Hürriyet Şehit Polis Memuru Fahri Aydın’ın eşi Nafiye Aydının elini öperken