İzmit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan İbrahim Özdemir hayatını kaybetti.

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve Karamürsel İlçesinde ikamet eden evli bir çocuk babası İbrahim Özdemir(52), önceki gün Karamüsel’de yolda yürüdüğü esnada aniden fenalaşarak yere düştü.  

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN

6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı! 6'Lı masa toplantı sonrası ortak açıklama yayımladı!

Yere düşerken kafasını da vuran Özdemir’i görenler hemen 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, kalp krizi geçirdiği ve başını yere vurduğu belirlenen İbrahim Öğretmeni ilk müdahalesini yaptıktan sonra Karamürsel Devlet Hastanesine götürdü. Ancak İbrahim hoca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

CENAZESİ BALIKESİRE GÖTÜRÜLDÜ

Başını yere vurması nedeniyle beyin kanaması da geçirerek yaşamını yitiren İbrahim Özdemir’in ölüm haberi Balıkesir’de ikamet eden ailesine haber verildi. Kocaeli’nde eğitim camiasını da yasa boğan İbrahim Öğretmenin cenazesi tamamlanan işlemleri sonrası toprağa verilmek üzere Balıkesir’e götürüldü.

7X24 Kocaeli Haber ve Yaşam Portalı ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, sevenleri ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.