Halkevi binası için yeniden ihale 2 Mart'ta! Halkevi binası için yeniden ihale 2 Mart'ta!

Başkan Öztürk, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkür ederek konuşmasına başladı.

Öztürk şunları kaydetti:
Her dönem bayram önceleri  'esnaf panayırı' adı altında yapılan dükkan ve mağaza önlerine indirimli satışları başlayacak.

27 ARALIK-30 ARALIK ARASI
Uzun zamandan beri süregelen çalışmalar ve cadde düzenlemesi sonrası yapılacak ve esnafı yılbaşı öncesi rahatlatacak bu panayır 27 Aralık-30 Aralık başlayacak..

BAŞKANIMIZ OLUMLU BAKTI
İzmit Belediyesi Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet  ile İKM görüşmesi sonrasında esnafımızın istediği bu etkinliğe olumlu bakan ve her daim esnafımızın yanında duran değerli başkanımıza teşekkür ederiz.

YILBAŞI IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI
İzmit Fethiye caddesine şu anda yılbaşına yetiştirilmeye çalışılan ışıklandırma çalışmaları, ağaçlara yapılacak süsleme ve ışık süslemeleri bu caddelere yılbaşı öncesi hareket getirecek.
Caddeye konulacak ışıklı ayılık ve kelebek ile bu cadde daha da güzel bir görünüm haline gelecek.

KUYUMCULAR DA GEÇ SAATE DEK AÇIK
Kuyumcular derneği Başkanı değerli dost NURİ KOÇ ile görüşmemiz sonucu perşembe-cuma günü de Kuyumcu esnafımız geç saatte mağazalarını kapatacak. Bu anlamda tüm kuyumcu esnaf arkadaşlarımıza ‘da teşekkür ederiz.

SATIŞLARDA YÜKSELME BAŞLADI
Özellikle son yıllarda dokunulmayan Fethiye caddesi, İstiklal caddesi, Hafız Şerif sokak, Dar sokak, Ferudun Özbay caddesi, Kafe mağazalarının bulunduğu sokaklara yapılan yenileme çalışmaları sonucunda İzmit’in çehresi değişerek vatandaşın daha çok gezdiği ve alışveriş yaptığı caddeler konumuna geldi.

IŞIKLANDIRMALAR DA BİTİNCE 
Büyük mağazaların yer baktığı şu günlerde inşallah tüm caddelere yapılan ışıklandırmaların bitmesiyle Başkanımız HÜRRİYET’in de dediği gibi AVM'ye dönüşecek.