İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk açıklamasında yapılan caddeler sonrasında caddede gezen ve alışveriş yapan kişi sayısının arttığını belirterek şunları söyledi;

"HÜRRİYET GEREKLİ KOLAYLIĞI SAĞLADI"

"İzmit Fethiye Caddesi ve İstiklal caddesi cazibe merkezi haline geldi. İzmit Belediye Başkanımız Sn Fatma Kaplan Hürriyet her bayram Esnafımız’ın isteği doğrultusunda bizlere destek olmaya devam ediyor. Ramazan Bayramı öncesi 17-pazartesi 18-Salı 19-Çarşamba ve arife günü esnaflarımız dükkan önlerine ürünlerini vatandaşımızın yürüme yoluna engel olmayacak şekilde çıkarıp bu Bayramı bir panayır havasına geçirmek için gerekli kolaylığı sağladı.. Çok uzun zamandan beri dokunulmayan çarşı yolları büyük eksikleri tamamlanarak ilk bayramımızı geçireceğiz.. İzmit Fethiye caddesi, İstiklal caddesi, Hafız Şerif Sokak, Ferudun Özbay caddesi, Köseoğlu Sokak Cebesoy Sokak Turan Güneş caddesi Esnafları Bayramı yeni sokak görüntüsü, ışıklandırması ile bitmiş olarak ilk bayramımızı geçireceğimiz için çok mutluyuz.

Piyasada seçim sonuçları: Dolar bu sabah ne kadar oldu? Piyasada seçim sonuçları: Dolar bu sabah ne kadar oldu?

AVM YERİNE ESNAFIMIZDAN ALIŞVERİŞ YAPALIM

Özellikle İzmit’in yapılan caddeleri sonrasında hem alışveriş oranı arttı hemde caddeleri gezen vatandaşın sayıları fazlalaştı.. Bir AVM şeklini alan merkez caddelerimiz yeni yüzü ile her geçen gün yeni mağazalar ve gezmeye gelen insanlarla dolup taşıyor .. Özellikle çarşı esnafımdan alışveriş yapan tüketicilerimiz hem uygun fiyat hemde kaliteli ürün ile kesesine katkı sağlayacaktır .. Biz esnaflar olarak halkımızdan bayram öncesi destek bekliyoruz.. Bu süreç içinde her daim bizlerin yanında olan İzmit Belediye Başkanımız Sn Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ederiz.."