İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve ekibi Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ı ziyaret etti.

İKM Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın'ı yerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

"BAŞARILAR DİLERİZ"

Murat Öztürk, "Geldiği günden beri amatör sporun babası gibi canla başla çalışan Türkiye’nin her yerine sporcu dağıtan, tüm klüplerin isteklerini yerine getirmeye çalışan, ve her kongre döneminde karşısına aday çıkarmaya cesaret bile edilemeyen bir insan. Bu koltukta 6 dönemdir Başkanlık yapmak kimsenin başarabileceği kolay bir yer değildir. Büyük bir camia ve her daim tüm spor camiasının gönlünde taht kurmuş, hiç bir dönem kendisini kimseden yüksekte görmemiş, insanların dertlerini kendi dertleri gibi görmüş bir insan. Halkın içinde, esnafın içinde yetişmiş bir Başkan. Her daim dostluğumuz mezara kadar gidecektir. Tekrar kendisine ve yönetim kuruluna başarılar dileriz." dedi.

83a09658-1529-4dd7-9356-2a173a674525

Kandıra'da bu plajlarda denize girmek yasak! Kandıra'da bu plajlarda denize girmek yasak!