İKM Başkanı Murat Öztürk ve yönetimi Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Merkezi İKM Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kahya, Berrin Deniz, Pınar Ezgin, Sertaç Sertçetin, Fevzi Durmaz ve Cihan Sadık Yeniden Refah Partisi İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.  İKM Başkanı Öztürk tüm esnaf arkadaşlarının selamlarını Musa Kahya'ya götürdüklerini belirtti.

Başkan Öztürk ziyaretle ilgili şunları söyledi;

Hayat pahalılığı, Artan fiyatları ,Gıda artışları, İşsizlik, Döviz artışı, Mazot zammı, Vergi terörü, Elektrik zammı... Biz esnafları en çok etkileyen unsurları anlatarak destek istedik. Artık esnafın bu kadar zam ve artışlardan etkilendiğini, alınan malın tekrar alamadığımızı ve petrol fiyatlarının düşerken neden bütün her şeye zam yapıldığını söyledik.

"İŞİMİZ ÇOK ZOR"

CHP’li gençlerden Erdoğan'a AFİŞLİ GÖNDERME! CHP’li gençlerden Erdoğan'a AFİŞLİ GÖNDERME!

 Biz esnaflara bu zamanda gelip durumunu sormayan, Bizim dertlerimizi dinlemeyen destek olmayan hiç bir kimsenin ne siyasi parti nede STK’ların ancak selam verip geçeceğini destek sağlamayacağımızı belirttik. İşimiz çok zor ve İzmit esnafımızdan alışveriş yapılması için destek istedik. Bizlere kendi yerimiz gibi misafirperverlik yapan tüm Yeniden Refah Partisi başta İzmit İlçe Başkanı Musa Kahya ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederiz.. Allah razı olsun. En kısa sürede Genel Başkan Fatih Erbakan ile İzmit esnafının buluşacağını beraber program yapacağı söylediler. Bizimle tek tek ilgilendiler ve esnafımızın yanında olduklarını söylediler.

5d7fe971-a6a0-452d-8835-485cfc3305f6

a76a0f66-b9b8-456e-afa2-29ade3ff9e3e

ba98934b-e618-460e-b874-bb4d3f22294a