İYİ Parti Kocaeli Teşkilatı'nda; Kandıra ve Çayırova İlçe başkanlarından sonra şimdi de Darıca İlçe Başkanı istifasını açıkladı. Durumun istifadan ziyade performans düşüklüğü sebebiyle görevden alma olduğu biliniyor.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı'ndan konuya dair yapılan açıklama şöyle:

İYİ Parti Kocaeli İl Teşkilatı’nda olası erken seçim öncesi teşkilatlarda yeni yapılanma çalışmaları devam ediyor. Kandıra ilçe başkanı Hilal Kübra Altınay ve Çayırova ilçe başkanı Mehmet Uzunal geçtiğimiz günlerde görevlerinden ayrılmıştı. Görevden ayrılan son ilçe teşkilatı Darıca oldu. Darıca ilçe başkanı Hüseyin Gündüz dün görevini bıraktı. Darıca’da yeni yönetimin kısa süre içerisinde atanması beklenirken il başkanı Şanbaz Yıldız, görevden ayrılan Hüseyin Gündüz’e teşekkür etti.

EN SIKINTILI DÖNEMDE…

En sıkıntılı dönemde partide bayrağı devralıp elinden geleni yaparak Darıca'mıza, İYİ Parti'mize büyük katkı ve hizmet sunan bugün ilçe başkanlığı görevinden istifa eden sevgili kardeşim Hüseyin Gündüz'e tüm emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİM

Kendisi il başkan danışmanı sıfatıyla ilde görev alacak olup İYİ Parti iktidarına hep birlikte kol kola yürüyeceğiz. Darıca ilçemize yeni başkan ve yönetim önümüzdeki haftalarda belirlenerek atanacaktır. İlk günkü inanç ve azimle genel başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde Kocaeli il ve ilçe teşkilatlarımızın yüksek çalışma temposuyla İYİ Parti’nin iktidarına hep birlikte el el yürümeye devam edeceğiz.