İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı "Çat Kapı" programlarıyla İzmit'i gezmeye devam ediyor. Bu hafta programda İzmit'in köyleri vardı.

İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İl Yöneticileri Vedat Biricik, Vedat Kasap, İlçe Başkan Yardımcıları Nihal Kupşi, Cavide Yüceer, Abdurrahman Akgül, Ali Osman Aydın, Yavuz Dursun, Erol Derin, Burcu Bayrakdar, Gençlik Kollarından Büşranur Okuyucu, Kadın Politikalarından Hayriye Bekar, Derya Yavaşoğlu, Binnaz Aladağ, Yasemin Kıtır, Bağlıca Mahalle Başkanı Sezer Bayram ile birlikte Yenice ve Çavuşoğlu köylerini ziyaret ederek köy halkı ile buluştular.

"ARTIK DEĞİŞİM İSTİYOR"

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz; "İlçe Teşkilatımız ile birlikte Çat Kapı ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu hafta Yenice ve Çavuşoğlu Köyümüzeydik. Tek tek evlerin kapılarını çaldık, sıkıntılarını dinledik. Partimize bakış açılarıyla ilgili bilgi aldık. İktidarın çok büyük bir hızla güç kaybettiğini ziyaretlerimiz esnasında net bir şekilde görüyoruz. İktidarın en çok oy aldığı köyler arasında olan iki köyümüz artık değişim istiyor.

"DESTEK ALAMIYORUZ VE EKEMİYORUZ"

Yenice Köyümüzde çiftçilik yapan bir vatandaş; "Üretim yapmak çok zor, destek alamıyoruz ve ekemiyoruz. Traktörümü kullanmadığım için parçaları paslanmış, hurdacıya vermek zorunda kaldım. Durumumuz çok kötü" diyerek durumunu anlattı. Yenice köyümüzde partimize ve Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'e olan sevgi çok fazlaydı. Muhtarımız Sn. İlhan Gülser'e bizleri karşılaması ve ilgisinden ötürü ayrıca teşekkür ederim. Çavuşoğlu köyümüzde de durum farklı değil. Vatandaşlarımız hayat pahalılığından çok şikayetçi. Bahçelerini ekemedikleri, mazot ve gübre paralarının ceplerini yaktığını özellikle dile getirdiler. Köyde yapılan tarım ve hayvancılığın piyasa böyle giderse hızla biteceğinin endişesi içinde olan vatandaşlarımız değişim istiyor.

YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORLAR

İlk kez paylaşıldı: Sosyal konutlar böyle olacak İlk kez paylaşıldı: Sosyal konutlar böyle olacak

Çavuşoğlu ve Yenice ziyaretlerimizde üye kayıtlarımızı gerçekleştirdik ve sandık görevlileri ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Yarın seçim olacakmış gibi çalışıyor, hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Herkese İzmit İYİ Parti her yerde dedirteceğiz. İzmit İYİ olacak kimse merak etmesin. Az kaldı" dedi.

20220914_184738-min

20220914_184457-min

20220914_183439-min