Kocaeli Esnaf ve Sanatlârlar Odaları Birliği ziyaretinde İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz’e, İl Başkan Yardımcısı Ali Karaca, İlçe Sekreteri Cemil Uslu, İlçe Başkan Yardımcıları; Nihal Kupşi, İlhan Haftacı, Erol Derin, Abdurrahman Akgül, Nebiye Demirtaş, Kenan Vural ve Teşkilat üyeleri eşlik etti. 

resize_WhatsApp Image 2021-12-16 at 10.47.58

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı yaptıkları ziyarette Kasım ayında düzenledikleri esnaf anketinin sonuçlarını Durmuş'a sundu. 

Ziyaret sonrası İlçe Başkanı Filiz, “Kocaeli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği kongresinde güven tazeleyerek yeniden Başkan seçilen Kadir Durmuş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçe Teşkilatımız ile birlikte düzenli aralıklarla esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, hepsinin durumu kötü. Biz de teşkilatımız ile bir anket düzenledik neden şikayetçiler, sorunları ne tespit ettik. Parti politikalarımızda tespit ettiğimiz sorunların çözümü mevcut.o Ziyaretimiz esnafında bu bilgileri Esnaf ve Sanaatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Sn. Kadir Durmuş'a aktardık. İlgisi ve alakası için teşkilatım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

resize_WhatsApp Image 2021-12-16 at 10.47.57 (1)