İzmit Belediyesi'nin bölgede ki çalışmalarını takdir ile takip ettiklerini beliten İYİ Partililer, oluşturulan çadır alanları ve geçici yaşam alanlarında yeniden hayata tutunmaya çalışan vatandaşlarımız ile özellikle afetzede çocukların yaşadıkları travmaları daha da hızlı atlatabilmeleri adına kendi imkanları ile satın aldıkları oyun grubunu, bölgeye ulaştırılmak üzere İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, Kadın Kolları Başkanı Fatma Öztay, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Sarı, llçe Başkan Yardımcısı Emircan Ardoğlu ve Milletvekili Aday Adayı Hasan Sır'dan oluşan heyet ile İzmit Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne teslim ettiler.

"AFETİN ACISINI HEP BİRLİKTE ÇEKTİK"

Yaşanan afetin ilk gününden itibaren hem bölgeye, hem de bölgeden Kartepe'ye gelen vatandaşlarımıza destek vermeye çalıştıklarını ifade eden İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel;"Milleti millet yapan duygu, sevinçten çok acıdır. Yaşanan bu buyük afetin acısını hep birlikte çektik. Acı ve hüzün ile bir olduk,beraber olduk. Birlik ve dayanışma içinde bu acılarımızı hafifleteceğiz. İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatı olarak; İlk günden bugüne kesintisiz olarak devam eden yardımlarımıza bir yenisini ekliyoruz. 

DESTEKLER DEVAM EDECEK

Sinan Ogan da 100 bin imzaya ulaştı! Sinan Ogan da 100 bin imzaya ulaştı!

Milletvekili Aday Adayımız Hasan Sır'ın katkıları ve İlçe Başkan Yardımcımız Erman Ardoğlu'nun girişimleri ile satın aldığımız Çocuk Oyun Grubumuzu yine çok değerli İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet'in desteği ve organizasyonu ile Deprem Bölgesinde ki evlatlarımıza gönderiyoruz. Süreç içerisinde İzmit Belediyemiz ile koordineli olarak bölgenin ihtiyaçlarına yönelik desteklerimiz artarak devam edecek." diyerek sözlerini tamamladı.

WhatsApp Image 2023-03-15 at 10.53.38 (1)