14 Mayıs Genel seçim tarihine az bir süre kalmışken partiler seçim güvenliği konusunda attıkları adımları hızlandırdı. Bu kapsamda İYİ Parti Kocaeli, seçim güvenliği eğitimleri düzenledi.

8 Nisan Cumartesi günü Turan Güneş Kültür Merkezi'nde Kandıra, 9 Nisan Pazar günü Çayırova İlçe Başkanlığı, 9 Nisan Pazar günü Başiskele İlçe Başkanlığı'nda gerçekleşti. Evren, eğitimlerin tüm İlçelerde devam edeceğini söyledi. 

Evren, eğitimleri sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

"Bu gün güzel memleketimizde, Kandıralı hemşehrilerimizle beraberdik. Keyifli bir Secim güvenliği eğitiminde okul başkanlarımız ve sandık gorevlilerimizin ilk grubunu ağırladık. Eğitimler gruplar halinde devam edecektir. Tarih yazacak olan secim güvenliği ekiplerimizle bir olmak ve destek olmak isteyen tüm vatandaşlarımız eğitimlerimize davetlimizdir. İl ve İlçe binalarımızda koyu bir sobet sıcacık bir selam ile halkımızı bekliyoruz. 14 Mayıs'ta bir demokrasi şöleni olacak. Bizleri bir araya getiren Kandıra Ilce başkanımız Sn Yusuf Battal ilçe başkan yardımcımız Sn Yalçın Vurmaz a ve ilçe ekiplerimize teşekkür ederiz.

"TARİH YAZACAK EKİP"

Bu gün "Secim Güvenliği" için iki ilçemize konuk olduk. İlk durağımız Başiskele Sn ilçe başkanımız Ayşe Sönmez Rüzgar ve Sn ilçe Başkan yardımcımız Murat Konca ve ekibinin ev sahipliğinde sıcacık bir ortamda bir araya geldik. İl ekibimizin de eslik ettiği eğitimde sandık görevlilerimiz ve okul başkanlarımızla birlikte usulsüzlüklere karşı önlemler ve adil bir secimin yönetimi için usulleri konuştuk. Milli iradenin tecellisini tahsis edecek tarihi yazacak ekip işte burda Bu güzide ekiplere katılmak destek olmak isteyen tüm vatandaşlarımız icin egitimlerimiz halka açıktır. İlçelerimize bekleriz.

YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın

"SANDIKLARDA USULSÜZLÜKLERE GEÇİT YOK"

Adaletin peşinde, milli iradenin emrinde İYİ bir geleceğe inanmış IYI'ler ordusu ile 14 mayıs'daki demokrasi şenliğine hazırlanıyoruz. Bu gün Çayırova ilçemizde okul başkanı ve sandık gorevlilerimizle secim güvenliği eğitimlerimize devam ettik. Görev ve yetkilerine hakim, mevzuatı çok iyi bilen adaletin peşinde cesurlar ile birlikteydik. Sandıklarda usulsüzlüklere geçit yok!!! İYİ'ler hazır!! Bu güzide ekibi bir araya getiren kıymetli Çayırova İyi Parti ilçe Başkanımız Sn İlhami Bayrak, Ilce SKM Başkanımız Sn Halim Terzi , Ilce secim işleri başkanımız Sn Aydın Ozmalkoç ve ekibine çok teşekkür ederiz. Eğitimlerimiz tüm ilçelerimizde halkımıza açık devam etmektedir. Haydi milli irade ve demokrasi şenliğini IYI'ler ile hep birlikte karşılayalım."

340480626_190766197065194_2556173884122143349_n

340464887_747203873547762_2931004340066146856_n

Sandık görevlisi olmak ve bilgi için İYİ Parti Kocaeli Tel: 0 262 331 88 81