İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığının yaptığı programlar İYİ Parti’ye bir rekor kırdırdı. Geçtiğimiz hafta pazartesi günü itibariyle sokağa çıkan adaylar, ilçe ilçe dolaştı, günde 5 bin kişiye dokundu. Böylelikle İYİ Partili adaylar kısa sürede 30 bin Kocaeliliyle temas etmiş oldu.

YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın YSK Başkanı: Milletvekilliği için kesin sonuçlar bugün yarın

İvme yükselecek

Adaylar ilçelerde ağırlıklı olarak esnaf ziyaretleri yaparken, girmedikleri kahvehane, hatırını sormadıkları esnaf kalmadı. Bu süre içerisinde yüzlerce kişi de İYİ Parti saflarına katıldı. İYİ Parti, önümüzdeki haftadan itibaren ivmesini daha da yükselterek çalışacak.

“Kararı halk verecek”

İYİ Parti İl Başkanı Nusret Acur, İYİ Parti’nin sadece milletle yol yürüdüğünü ifade ederken, “Seçimde kararı insanları manipüle eden anketçiler değil, kirli dilleri ile toplumu kutuplaştıran siyasetçiler değil, halk verecek. Biz bu yüzden bu süreçte sadece halkımızın kapısını çalıyor, yalnızca onlardan destek istiyoruz” dedi.

“Hedefimize ulaşacağız”

İYİ Partili adayların millet tarafından çok sevildiğini ifade eden Acur, “14 adayımız da halkın teveccühü ile karşı karşıya. 14 adayımız da çok çalışkan. Onların ve teşkilatlarımızın yoğun gayretleri sayesinde Kocaeli’de hedefimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.