Seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarına tüm hızıyla devam eden İyi Parti Milletvekili adayları adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmıyor.

Saha çalışmalarını aralıksız sürdüren İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayları Şanbaz Yıldız, Yüksel Ercan, İl Başkanı Nusret Acur, Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Darıca İstasyon mahallesine ve gençlik kollarının kurduğu üye standına ziyaretlerde bulundu.

Esnaf ziyaretlerinde Darıcalıların nabzının değişimden yana olduğunu ifade eden milletvekili adayı Şanbaz Yıldız, “Sahaya indiğimiz günden bu yana on binlerce vatandaşımızın elini sıktık, dertlerini dinledik. Nabız değişimden yana. Esnafımız da sokaktaki vatandaşımız da ekonomiden şikayetçi. Bizler vatandaşlarımıza şeffaflık ve hesap verilebilirlik konusunda sözümüzü verdik. 14 Mayıs'ta tekrardan ülkemizde güneş doğacak, Ülkemizi ve Milletimizi hakettiği refah seviyesine hep birlikte taşıyacağız." dedi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından İyi Parti Gençlik kollarının açtığı üye standını ziyaret eden Yıldız ve Ercan, yeni üyelere rozet takarak, ilgilerinden ötürü vatandaşlara teşekkür etti.

AKP'liler okul bastı! AKP'liler okul bastı!

IMG-20230505-WA0037