İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Şanbaz Yıldız, partisiyle birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yıldız son olarak Kullar’da vatandaşlarla bir araya geldi. İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) düzenlediği programa Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, Milletvekili Adayı Aşkın Özon, il ve ilçe yöneticileri, Mehmetağa Mahalle Muhtarı İsmail Özkar ve Tepecik Mahalle Muhtarı Ahmet Özen de katılım sağladı.

YENİ ÜYELERE ROZET TAKTI

Yıldız ve İYİ Partililer Kullar’da büyük ilgi görürken, ziyaretler sırasında bazı vatandaşlar da İYİ Parti’ye üye oldu. Yıldız, İYİ Parti’ye üye olan Kullarlılara rozetlerini taktı. Milletvekili Adayı Yıldız, Kullar’da beklediklerinin çok üzerinde bir ilgi gördüklerini ifade ederken, “Bundan sonra hedefimiz belli: Kullar’da birinci parti olmak. Kullar’daki vatandaşlarımızın taleplerini de 14 Mayıs’tan hemen sonra bir bir hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

SORUMLULUĞUMUZ ÇOK BÜYÜK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e vatandaşların büyük bir teveccühü olduğunu ifade eden Yıldız, “Bizler de liderimize olan güvenin sorumluluğuyla çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak için canla başla çalışıyoruz. Kocaeli Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in memleketi. Bu yüzden İYİ Parti’nin en yüksek oranda oy aldığı illerden birisi de Kocaeli olacak. Bunu hep birlikte başaracağız” şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

Kokoreç sevenler dikkat! İçinden çıkan hayrete düşürecek! Kokoreç sevenler dikkat! İçinden çıkan hayrete düşürecek!

FB_IMG_1681463407130

FB_IMG_1681462858305

FB_IMG_1681462773027