İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en işlek caddelerinden biri olan Acısu Caddesi’nde ki yenileme çalışmalarını UKOME’den alınan 15 günlük çalışma izni dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamladı. 

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin en işlek caddelerinden biri olan yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu Acısu Caddesi’nde yenileme çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Bölgedeki trafiği aksatmamak adına kısım kısım gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda parke taştan oluşan yoldaki çökmeler hızlıca onarılarak vatandaşların kullanımına açıldı. 

"Halka rağmen direnenler ile halk için çalışanların mücadelesi devam edecek" "Halka rağmen direnenler ile halk için çalışanların mücadelesi devam edecek"

HEM ESNAF HEM VATANDAŞ MAĞDUR EDİLMEDİ

Tepecik Mahallesi Acısu Caddesi’nde yapılan çalışmalar öncesinde UKOME’den alınan 15 günlük çalışma süresi dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamlanan çalışmalarla birlikte hem bölgedeki esnaf hem de caddeyi kullanan vatandaşlar mağdur edilmedi. Çalışmaların bu kadar kısa sürede tamamlanması büyük bir memnuniyet oluştururken İzmit Belediyesinin programlı çalışmalarının kent genelinde devam ettiği belirtildi.