İzmit Belediyesi “Kent Orkestrası ve Bando Personeli” alım sınavı yarın saat 10.00’da İzmit Belediyesi Sanat Akademisinde gerçekleştirilecek.

İzmit Belediyesi 11 -18 Ocak 2022 tarihleri arasında “Kent Orkestrası ve Bando Personeli” alım ilanı yayınladı.  İlana başvuruda bulunan adaylar 11 Şubat Cuma (yarın) alanında uzman hocaların yer aldığı kurul önünde yeteneklerini sergileyecek. İlanda belirlenen kriterler çerçevesinde sınava katılacak 54 aday, komisyon tarafından şeffaf bir şekilde liyakat usulleri dikkate alınarak sınava davet edildi. 

BAĞIMSIZ KURUL

"Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz" "Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz"

Kent Orkestrası ve Bando Personeli Sınavı, yarın saat 10.00’da İzmit Belediyesi Sanat Akademisinde alanında uzman hocaların katılımıyla oluşturulan bağımsız kurul tarafından yapılacak. Sınav Komisyonunda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sinan Erşahin, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden  Prof. Dr. Cihat Aşkın gibi önemli isimler bağımsız kurul üyeleri olarak görev yapacak. Gerçekleştirilecek sınava katılacak her aday kendi enstrümanıyla yeteneklerini sergileyecek.