Ayazma Mahallesi’nde bulunan Beypazarı Parkı’nda rutin tırpan çalışması yapan İzmit Belediyesi personeli, parkta bulduğu içi para dolu cüzdanı hemen sahibine ulaştırdı.

Vatandaşlarını mağdur etmemek adına aralıksız çalışan İzmit Belediyesi ekipleri, sabah saatlerinde rutin tırpan işlemlerini gerçekleştirirken Ayazma Mahallesi Beypazarı Parkı’nda bir cüzdana rastladı. Cüzdanı bulan İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Mehmet Yılmaz, ekip başı Cihan Karamanoğlu ile irtibata geçerek durumu bildirdi. Kentlilerin her anlamda yanında olmaya gayret eden İzmit Belediyesi, gerçekleştirdiği inceleme sonrası cüzdanın sahibiyle irtibata geçti. 

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Nihat Gürer Spor Tesisleri, Akşener’in katılımıyla açıldı! Nihat Gürer Spor Tesisleri, Akşener’in katılımıyla açıldı!

Cüzdan içinden alınan bilgiye göre Ziraat Bankası Baç Şubesi’nde çalıştığı tespit edilen Elif Özge Karadeniz’e İzmit Belediyesi ekipleri ulaşarak durumu bildirdi. İş yerinde olan Elif Hanım’ın eşi Tolga Karadeniz’in cüzdanı gelip teslim alacağını söylemesi üzerine belediye çalışanları parkta vatandaşı bekledi. Cüzdanı sahibine ulaştıran belediye personeli Mehmet Yılmaz’a bu örnek davranışı için çok teşekkür eden eşi Tolga Karadeniz, İzmit Belediyesi’ne ve ekiplere kolaylıklar diledi.