İzmit Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı iş birliği ile anne ve anne adaylarına yönelik düzenlenen “Anne Buluşmaları” programı başlıyor.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliği ile anne ve anne adaylarına yönelik düzenlenen Anne Buluşmaları programı düzenliyor. Sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmeyi hedefleyen AÇEV, “Anne Buluşmaları” programında aile tutumlarına, baskıcı, tavizkar ve demokratik davranış biçimlerine dair bilgilendirmelerde bulunacak.

"Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz" "Cumhuriyet Parkında çözüm üretmeye çalışıyoruz"

BAŞVURU YAPABİLİRLER

Düzenlenecek programda çocuk yetiştirirken uygulanılan farklı yöntemler ve bunların çocuklar üzerindeki etkileri ele alınacak. Çocukla ailenin iletişimini destekleyen demokratik yöntemlerin etkileri ve yapılması gerekenler konuşulacak. 26 Şubat Cumartesi günü 14.00-15.00 saatleri arasında İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM)’de gerçekleşecek olan seminere katılmak isteyen vatandaşlar izmit.bel.tr web adresinden online başvuru yapabilir. 

BİLGİ ALMAK İSTEYENLER

Ücretsiz eğitim hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar Mehmet Ali Paşa Mah. Yıldızlı Sok. No:15 (Adnan Menderes Bulvarı) adresinde hizmet veren İZGİM’i ziyaret edebilirler ya da 318 00 00- 4704 numaralı hattı arayabilirler.