İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akmeşe’de gerçekleştirdikleri genel temizlik çalışması ile bölgeyi hijyenle buluşturdu.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren ve kentin hijyenini sağlamak adına yoğun mesai harcayan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin önemli yerleşim alanlarından biri olan Akmeşe’de genel temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çalışma boyunca tüm cadde ve sokakları temizleyen ekipler, bölgeyi hijyenle buluşturdu. 

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Akmeşe’de gerçekleştirdiği genel temizlik çalışmasında; 3 yıkama tankeri, 1 süpürge aracı ve 15 süpürgeci personel görev yaptı. Bölgeye adeta çıkarma yapan ekiplerin çalışmasından memnun kalan bölge sakinleri, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve emeği geçenlere teşekkür etti.

resize_Akmeşe Temizlik Haberi (8)

GENİŞ ÇAPLI TEMİZLİK

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Bölge Amiri Ahmet Murat Metin temizlik çalışmalarıyla ilgili olarak, “Muhtarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine bölgesel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 2-3 aydır Akmeşe’de yoğun bir altyapı çalışması var. Devamlı bir kirlilik ve çamur söz konusu. Bölgede geniş çaplı bir temizlik çalışması başlattık. 

resize_İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Bölge Amiri Ahmet Murat Metin

Başkan Hürriyet’ten İzmit’e iki yeni kreş müjdesi Başkan Hürriyet’ten İzmit’e iki yeni kreş müjdesi

15 KİŞİLİK EKİP

Akmeşemizi çamurdan arındırıyoruz. İzmit Belediyesi her yerde. Vatandaşlarımız bize güvensin. Çalışmalarımıza 15 kişilik ekibimiz, 3 yıkama tankeri ve 1 süpürge makinemizle sahadayız. İzmit’imizin bütün mahallelerinde bu şekilde toplu çalışmalar yapıyoruz. İzmit’te girilmedik mahalle yok” ifadelerini kullandı. 

resize_İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Bölge Amiri Hamdi Kır

RUTİN ÇALIŞMALAR

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Bölge Amiri Hamdi Kır ise , “Vatandaşımızın ve muhtarımızın talebi üzerine Akmeşe’de toplu çalışma gerçekleştiriyoruz. Biz her hafta mahallelerimizde rutin temizliklerimizi yapıyoruz. Başkanımızın, başkan yardımcılarımızın ve müdürlerimizin yönlendirmeleri doğrultusunda her hafta genel temizlik zaten yapılıyor. 

resize_Akmeşe Temizlik Haberi (2)

GİRİLMEDİK SOKAK KALMIYOR

Yaklaşık 3-4 ayda bir her mahallede toplu temizlik yapılıyor. Vatandaşlarımız da çalışmalardan memnun. Bu çalışmamızda girilmedik mahallemiz, girilmedik sokağımız kalmıyor. Duyarlı vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.