İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, tüm İzmitlileri Barkın’a sahip çıkmaya davet etti ve destek kampanyası başlattı.

SMA Tip 1 hastası olan Barkın’ın tedavisi için büyük bir meblağ gerekiyor. Tedavi masraflarını karşılayamayan Barkın’ın ailesi, herkesi destek için seferber etmişti. İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol da konuya duyarsız kalmayarak Barkın’ın babası Barış Kaplan’ı misafir edip destek kampanyası başlattıklarını duyurdu.

‘YURTTAŞLIK BORCUMUZ’

SMA hastası Barkın’ın, Kocaeli Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru babası Barış Kaplan ile İKK Merkez ofisinde bir araya gelen İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, tüm İzmitliler ile İzmit Kent Konseyi çatısı altında bulunan tüm kurumsal yapıları Barkın’a destek olmaya davet etti.

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, “Barkın bu kentin evladıdır. Ona sahip çıkmak, yurttaşlık borcumuzdur. Kocaeli Valiliğimizin izni ile yapılan bu destek kampanyası için, herkesin bütçesi oranında maddi destekte bulunmasını önemle rica ediyorum. Barkın meleklerini bekliyor. Unutmayın sizin için küçük destekler Barkın'ın dünyasını değiştirebilir sloganımız doğrultusunda tüm kent yaşayanlarımızın gereğini yapacağına yürekten inanıyor, sağlıklı günler temenni ediyorum" dedi.

KYÖD Başkanı Saral: "Yeni sezona çok güçlü giriyoruz" KYÖD Başkanı Saral: "Yeni sezona çok güçlü giriyoruz"

DESTEKLERİNİZ İÇİN;
SMABARKIN yaz, 1901'e gönder 10 TL destek ol (Tüm operatörlerden
gönderebilirsiniz)
VAKIFBANK
HAVVA KANPARA KAPLAN (ANNESİ)
TR69 0001 5001 5800 7314 2730 30