İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Genel Sekreteri Hüseyin Doğan ve Gençlik Meclisi Başkanı Ezgi Çalışkan, CHP ve İYİ Parti Başkanlıklarını ziyaret etti.

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, her iki buluşmada da, “Yapımı yakın zamanda tamamlanacak ve açılışı yapılacak olan Kocaeli Huzurevine, Olcay Ilıcalı isminin verilmesini talep ediyoruz. Kentlilik bilinci, aidiyeti ve vefa göstermek adına yaptığımız bu talebimizi, hem İzmit Kent Konseyi kurumsal yapısı altında bulunan tüm yapılar ve İzmit halkı adına yapıyoruz.

OLCAY ILICALI HANIMIN İSMİ

26 yıl boyunca Kocaeli Huzurevinde kalan yaşlılarımıza aralıksız olarak hizmet eden, yardımsever ve kendine has özellikleri ile kent insanımızın gönlünde taht kuran, yeri doldurulamayacak bir boşluk bırakarak aramızdan ayrılan Olcay Ilıcalı hanımın isminin, Kocaeli Huzurevi tabelasına çok yakışacağını düşünüyoruz. Bu konuda sizlerin, yani siyasi iradenin de arkamızda olmasını ve desteklemesini istiyoruz” diyerek görüşlerini aktardı.

cf2ecf8f-0d4d-40a1-b779-f734dc3fa6b7

PARTİLİLER DESTEK VERDİLER

İzmit Kent Konseyi heyetini dinleyen CHP İl yöneticileri ve İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şahbaz Yıldız, “Bu konudaki duyarlılığınızı ve talebinizi çok yerinde buluyor ve destekliyoruz. Olcay Ilıcalı isminin Kocaeli Huzurevine verilmesi konusunda elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz” diyerek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yeni dönem başladı: Temassız kartlarda işlem limiti 750 TL Yeni dönem başladı: Temassız kartlarda işlem limiti 750 TL

Başkan Erol, çarşamba günü Deva ve Demokrat Partiyi ziyaret edecek.