İzmit Kent Konseyi, Hüseyin Erol başkanlığında Körfez temizliği farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Doğan, Gençlik Meclisi Başkanı Ezgi Çalışkan, Emekli Meclisi Başkanı Neriman Kılıçalan ve Kadın Meclisi Başkan yardımcısı Özlem Durmuş Şenyüz ve yürütme kurulu üyeleri, İzmit Körfezi sahilinde, çevre temizliği farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

resize_Çevre temizlik

Outlet Alışveriş Merkezi hizasından başlayarak, Lastik-İş Sosyal Tesisleri'ne kadar olan körfez sahilindeki olumsuz görüntüyü ortadan kaldırmanın amaçlandığı temizlik etkinliği 2 saate yakın sürdü ve 30 büyük poşet atık toplandı. Yoğunluklu olarak, kağıt, plastik ve camlardan oluşan atıklar, İzmit Belediyesi Temizlik İşlerine ait bir araç ile alınarak, geri dönüşüm merkezine götürüldü.

resize_temzilik 5

Etkinliğin sonunda konuşan İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, “Etkinliğimiz amacına ulaştı. Bundan sonra da, çevre konusundaki farkındalığı arttırmak üzere sık sık bu tip saha çalışmalarına devam edeceğiz. İzmit Kent Konseyimiz adına katılan tüm arkadaşlarıma, İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlerimize ve personelimize çok teşekkür ederim” dedi.

AKP'li Güney'i bir kez daha topa tuttu: "Hangi cüretle?!" AKP'li Güney'i bir kez daha topa tuttu: "Hangi cüretle?!"

resize_temizlik 4