2021’in kültür hikayesini İzmit Belediyesi yazacak

‘Kültür ve Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla yola çıkan ve kenti yeniden özlenen günlerine ulaştırmak isteyen İzmit Belediyesi, 2021 yılının projelerini kamuoyuyla paylaşacak.

2021’in kültür hikayesini İzmit Belediyesi yazacak

İzmit halkını sanatın her yönüyle buluşturmaya gayret eden İzmit Belediyesi, ‘2021 Kültür Lansmanı’ 2021 yılının projelerini 2 Nisan Cuma günü ile görücüye çıkarıyor. 2021 yılı kültür ve sanat projelerinin tanıtılacağı lansmanda geçtiğimiz yıl hayata geçirilen projeleri ve yeni dönemde yapılması planlanan çalışmaları kamuoyuyla paylaşacak olan İzmit Belediyesi pandeminin sanata engel olmayacağını vurgulayacak.

DÜNDEN BUGÜNE KÜLTÜR

İzmit Belediyesi Kütüphanesi, Atatürk Evi, Hulusi Kentmen Evi, Leyla Hanım Filmi, İzmit Somut Olmayan Kültürel Miras Envanteri’’ Projesi ve Tarihi İzmit Evleri gibi bugüne dek yapılmış birçok projenin ön gösterimiyle başlayacak olan İzmit Belediyesi 2021 Kültür Lansmanı’nda kamuoyuna yeni projeler anlatılacak.

PANDEMİYE UYGUN

Kültür ve Sanat Kenti İzmit’i nelerin beklediğini paylaşacak olan İzmit Belediyesi, canlı performans anlatımları ve sahne sanatlarının tüm dallarıyla sahnede kendine yer bulacak. 2021 Yılı Kültür Lansmanı 2 Nisan Cuma günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde saat 17.00’de yapılacak. Pandemi nedeniyle vatandaşlar lansmanı canlı yayınlardan takip edebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER