Başkan Hürriyet: “Cedit projenizi bakanlık bile kabul etmedi” 

İzmit Belediyesi'nin Nisan ayı meclisi ikinci birleşiminde Cedit Mahallesi ile ilgili eleştirilere cevap veren Başkan Hürriyet, “Cedit sizin en kötü projeniz ki bakanlık bile bu projeyi değiştirdi” dedi. 

Başkan Hürriyet: “Cedit projenizi bakanlık bile kabul etmedi” 

İzmit Belediyesinin Nisan ayı meclis ikinci birleşiminde faaliyet raporunun görüşüldüğü sırada Cedit Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili AK Parti grubundan gelen eleştirile cevap veren Başkan Hürriyet, “Cedit projesi siyaset üstü bir konu. Cedit sizin bu kente yaptığınız kötü projelerden birisidir. Bu proje bakanlıkta olan bir proje. Bakanlık bile bu projeyi değiştirdi. Katları indirdi bambaşka bir proje oldu. 

SIRF CEDİTLİLERİN DERDİ ÇÖZÜLSÜN DİYE… 

Konuşmalarına devam eden Başkan Hürriyet, “Cedit ama, fakat, lakin demeksizin sırf Ceditlilerin derdi çözülsün istedik. Bu doğrultuda Cedit halkının derdinin çözülmesine adına 10 milyon lira değerinde arazimizi Kocaeli Büyükşehirle takas ettiğimizi ifade etmek isterim. Tek amacımız vatandaşın ödeyecği ekonomik bedeller artmasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceditli ...
Ceditli ... - 4 ay Önce

Modern proje yi kent konuta çevirdiler iyisini beklerken kötüsü oldu anlamadıkki proje bile tam belli deil, en azından ötekinde neye imza attığımız belliydi.. keşke değişmeseydide ücret de biraz artsaydı ona da razıydık. Senelerce toki mi bekledi bu millet !

Ceditliiiii
Ceditliiiii @Ceditli ... - 4 ay Önce

Yorum yoyum yapan arkadas geri odemeleri artirsalardi diyor br lahana me turşu devlet arran maliyetleri bile kendi üstlendi yatıp kalkıp dua etmeleri gerek
Boş ve siyasi yorum

Cedit mah.
Cedit mah. - 4 ay Önce

Allah aşkına bir eski proje nin videosunu izleyin birde yeni proje ye bakın. Resmen beton yığını... Animasyon olarak bile düzenlenmemiş.. çizim olarak var sadece.. eski proje yi beğenip imzaladı bin kişi , şimdi bu kent konutla ne olucak bilemiyorum :(

SIRADAKİ HABER