Belsa, yeşil-siyah renklere büründü!!!

Sakaryaspor’u 4-0 mağlup ederek şampiyon olan ve adını TFF 1.Lig’e yazdıran Kocaelispor tarihi bir başarıya imza atarken, maç sonrası sokağa dökülen yeşil-siyahlı taraftarlar İzmit Belediyesi’nin önünde toplanarak kutlamaların startını verdi. .

Belsa, yeşil-siyah renklere büründü!!!

Sezonun en kritik müsabakasında Sakaryaspor’u 4-0 mağlup ederek TFF 2.Lig Play-Off finallerini şampiyon olan Kocaelispor, adını TFF 1.Lig’e yazdırdı. Kazanılan bu şampiyonluk sonrası büyük sevinç yaşayan Kocaelisporlu futbolseverler sokaklara akın ederken, İzmit Belediyesi’nin önünde toplanmaya başladı.

7’DEN 70’E HERKES ALANDA

İzmit Belediyesi önünde toplanan Kocaelispor taraftarı, marşlar ve şarkılar eşliğinde şampiyonluk kutlamalarına başladı. Meşalelerle yeşil siyah renklere bürünen Belsa’da şampiyonluk ruhu tüm gece boyunca yaşanmaya devam edecek. Büyük coşkunun yaşandığı alanda Kocaelispor’a gönül veren 7’den 70’e herkes unutulmayacak bir ana tanıklık ediyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya
Derya - 4 ay Önce

Neden Belsa’nın önü? Çünkü Kocaelispor’a en çok inanan, en çok destek veren oranın başkanıdır. Ondan sonra herkes ! Kocaelispor sevdalısı oldu maaşAllah

Sinan Yılmaz
Sinan Yılmaz - 4 ay Önce

yancılığı ona buna yaranma çabasıyla yapılan zorlama haber gerçek taraftar takımın yanında hiç boşuna kocaelisporun şampiyonluk çoşkusuna iliştirmeye çalışmayın gerçek kocaelisporlular fabrikalara gidip kocaelispora para vermeyin bizm kadın basket takımına verin diyenleri biliyor. yancılara yoluna

SIRADAKİ HABER