İzmit Sokakları gün geçtikçe daha da renkleniyor

İzmit Belediyesi tarafından başlatılan ve hızla yayılan merdiven ve korkuluk boyama akımıyla Kemal Paşa ve Tepeköy Mahallesi rengârenk bir görünüme kavuştu.

İzmit Sokakları  gün geçtikçe daha da renkleniyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir tarafında merdiven ve korkuluk boyama çalışmalarıyla İzmit’e renk katmaya devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Kemal Paşa Mahallesi’nde bulunan demir korkulukları boyadı. Zamanla deforme olan demir korkulukların bakımı yapılarak daha estetik bir görünüme kavuşturuldu. 

DAHA RENKLİ BİR İZMİT

Vatandaşların yüzlerinde gülümseme oluşturan merdiven ve korkuluk boyama akımı İzmit’te gün geçtikçe yayılıyor. İzmit Belediyesi ekiplerinin yanı sıra, mahalle muhtarlarının da meydan okumalarıyla tüm mahalleler rengârenk bir görünüme kavuşuyor. Ekipler son olarak Tepeköy Mahallesi’nde bulunan ve zamanla deforme olan demir korkulukları boyadı. Yaşadıkları sokakların renkli bir görünüme kavuşmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, İzmit Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER