İzmit Tiyatro Günleri bu akşam başlıyor!

İzmit Belediyesi'nin, pandemi nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan sahne sanatı emekçilerine destek olmak amacıyla başlattığı İzmit Tiyatro Günleri bu akşam Komedya oyunu ile açılışı yapacak.

İzmit Tiyatro Günleri bu akşam başlıyor!

Pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçen, sahnesi ve repertuarı olan yerel tiyatro toplulukları İzmit Belediyesi ile sahnelere dönüyor. Maddi manevi yıpranan meslek gruplarına destek olan İzmit Belediyesi, İzmit Tiyatro günlerinin açılışını ‘Komedya’ ile yapacak. Alternaif Tiyatro oyuncularının sahnede olacağı Komedya, bu akşam Alternaif Tiyatro Sahnesi’nde saat 20.00’de vatandaşları özlenen eski günlere kavuşturacak. 

İZMİT ÖZLENEN GÜNLERE KAVUŞUYOR

Geçtiğimiz aylarda tiyatro topluluklarıyla bir araya gelerek yapılacak projeler üzerine fikir alışverişi yapan İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, vatandaşları özlenen günlere kavuşturuyor. İzmit Belediyesi, önümüzdeki günlerde de Çevre Tiyatrosu, Alternaif Tiyatro, Oyun İstasyonu ve 262 Tiyatro birbirinden güzel oyunlarını İzmitlilerle buluşturmaya devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER