İzmit’te pedallar sağlıklı yaşam için çevrildi

’Spor Kenti İzmit’ vizyonuyla halkı spora teşvik eden ve zinde kalmalarını sağlayan İzmit Belediyesi, normalleşme süreciyle birlikte bisiklet turu etkinliklerine yeniden başladı.

İzmit’te pedallar sağlıklı yaşam için çevrildi

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, halkın spora teşvik edilmesi ve sağlıklı bir İzmit için bisiklet turlarına başladı. Bisiklet severler bugün (pazar) pandemi nedeniyle ara verilen turlara yeniden start veren İzmit Belediyesi ile kent turu attı. Sabah saatlerinde Yahya Kaptan Bisiklet Eğitim Pisti’nden hareket eden bisiklet severler sağlıklı bir yaşam için pedal çevirdi. Şehir merkezini turlayarak İzmit Belediyesi Belsa Plaza önüne gelen ekip buradan dönüş yoluna geçti.

HER PAZAR DEVAM EDECEK 

Bisiklet turu Yahya Kaptan Gülümse Kafe’de sona erdi. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, bisiklet turunun ardından katılımcılara Gülümse Kafe’de çay-simit ikram etti. Bisiklet turlarının her pazar devam edeceğini belirten İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, tüm İzmitlileri sağlıklı bir yaşam için bisiklet turuna katılmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER