Kocaelispor kongresinde İzmit Belediyesi'nden sıcak karşılama

İzmit Belediyesi, kentin en büyük ortak değeri olan Kocalispor’un tek adaylı olağan üstü kongresinde taraftar ve üyeleri sıcak çorbayla karşıladı. Kandil simidi ikramıyla herkesin Berat Kandili’ni de kutlayan İzmit Belediyesi kongre boyunca çay ve su dağıtımı da yaptı.

Kocaelispor kongresinde İzmit Belediyesi'nden sıcak karşılama

Kocaelispor bugün olağanüstü kongre yapıldı. Sekapark Uluslararası Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen tek adaylı kongrede Engin Koyun başkanlık koltuğuna oturdu. Koyu Kocaelisporlu olarak tanınan ve gerek milletvekilliğinde gerekse belediye başkanlığı döneminde elinden gelen her türlü desteği Yeşil-Siyahlı camia için kullanan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet de kongreyi takip edenler arasındaydı. 

DÜŞÜNCELİ DAVRANIŞ

Çoğunluğun aranmadığı ve bin 300 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede İzmit Belediyesi, sabahın erken saatlerinde kongre merkezinin yolunu tutan üyeleri ve kongreyi takip eden taraftarı sabah çorbasıyla karşıladı.

Ardından mübarek Berat Kandili nedeniyle taraftar ve üyelere kandil simidi ikram edilerek ‘barış ve huzur’ dilendi.

İzmit Belediyesi kongre süresince çay ve su ikramında da bulundu. Soğuk havada Kocaelisporluların içini ısıtan İzmit Belediyesi taraftardan övgü aldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER