Kuruçeşme ‘Gönüller Parkı’ yeni yüzüyle hizmete açıldı

İzmit Belediyesi'nin bir süredir kapsamlı bir çalışma yürüttüğü Kuruçeşme Yeni Mahalle’deki Gönüller Parkı, Başkan Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve çocuklar tarafından muhteşem bir törenle açıldı.

Kuruçeşme ‘Gönüller Parkı’ yeni yüzüyle hizmete açıldı

Ailelerin, gençlerin ve çocukların güvenle vakit geçirecekleri, spor yapabilecekleri sosyal alanlar inşa eden İzmit Belediyesi, bir süredir yenileme çalışmalarına devam ettiği Yeni Mahalle Gönül Sokak’taki Gönüller Parkı’nı hizmete sundu. Çocuklar için oyun grupları oluşturulan, basketbol sahası rengarenk boyalarla süslenen ve sahanın çevre telleri yenilenen, mevcut çardakları boyanarak bank ve piknik masası eklenen, seksek oyunu alanı çizilen, 100 metrekare kauçuk zemin oluşturulan ve peyzaj çalışması gerçekleştirilen Gönüller Parkı’nı başkan Hürriyet, çocuklar ve ailelerle birlikte açtı.

GENİŞ KATILIM VARDI

Yenilenen yüzüyle mahalle sakinlerinin kullanımına sunulan Gönüller Parkı’nın açılışına, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, başkan yardımcıları; Dilek Yalçın ile Emirşah Torun, CHP Meclis Üyesi Tuncay Aşkın, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Muhtarlar Masası Koordinatörü ve meclis üyesi Süleyman Şen, Koordinatör Ozan Aksu, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, Yeni Mahalle Muhtarı Yasin Duman, Serdar Mahalle Muhtarı Ümit Yılmaz ve mahalle sakinleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER