Sanat Akademisi Tiyatro Eğitimi başvurularında son gün yarın!

İzmit Belediyesi tarafından gerçekleştirilen, tiyatro sevgisi olan yetişkinlerin kendini geliştirebileceği İzmit Sanat Akademisi ‘Uygulamalı Tiyatro Eğitimi’ başvuruları yarın (cuma) sona eriyor.

Sanat Akademisi Tiyatro Eğitimi başvurularında son gün yarın!

Yetenekli gençlerin ve yaratıcı yetişkinlerin sanatla buluşması adına yeni bir projeyi daha hayata geçiren İzmit Belediyesi, İzmit Sanat Akademisi Tiyatro Bölümü’nün  ‘Uygulamalı Tiyatro Eğitimi’ başvuruları yarın (1 Ekim 2021 Cuma) sona eriyor. İçerisinde farklı sanat dalları bulunan İzmit Belediyesi Sanat Akademi’sinde lise çağındaki gençler ve 18 yaş üzeri yetişkin bireyler, ‘Uygulamalı Tiyatro Eğitimi’ alacak.

SON GÜN YARIN

Uygulamalı Tiyatro Eğitimi’ni almak isteyenler internet üzerinden başvurularını yapabilecek. Başvuruların ardından İzmit Sanat Akademisi Tiyatro Bölümü’nden eğitim alacak olan gençler önemli isimlerden ders alma imkanı yakalayacak. Kursiyerler kendi kategorilerinde sınıflara ayrılacak ve hazırlanan program dahilinde derslere başlayacak. Sınıflar, eğitim günleri ve saatleri İzmit Belediyesinin internet sayfası üzerinden ilan edilecek.

Başvuru formu için lütfen linki tıklayınız; https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZzyO1KlihwSKdP4iDsTMNHusS2t21qU2hQEWNyjsTdyZKpA/viewform

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER