Ünlü rock grubu Retrobüs 100.yıl için söyleyecek

Dünden bugüne unutulmayan Türk müziklerini rock versiyonuyla yeni nesle taşıyan ünlü grup Retrobüs, İzmit’in kurtuluşunun 100.yılına özel repertuarıyla yarın Sarısu’da sahneye çıkacak.

Ünlü rock grubu Retrobüs 100.yıl için söyleyecek

İzmit Belediyesi'nin şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılına özel olarak hazırladığı kutlama etkinlikleriyle vatandaşlar muhteşem bir hafta geçirmeye başladı. Birbirinden eğlenceli, heyecanlı ve etkileyici etkinliklerin yer aldığı programda ünlü sanatçılar, müzikleriyle İzmitlileri özlediği günleri yaşatıyor. İzmit Kent Meydanı ve Sarısu Gençlik Kampı’nda iki bölüm halinde düzenlenen kutlama programları yarından itibaren Sarısu’da devam edecek. 

EFSANE MÜZİKLER

Sarısu’da ilk akşam (perşembe) ünlü müzik grubu Retrobüs ile renklenecek. Dinleyenlerini Türk müzik tarihinde müzikal bir yolculuğa çıkaran Retrobüs grubu, Sarısu Kampı kutlamalarının ilk akşamında mikrofonu eline alacak. İzmitlilleri, eski Türk müzikleri ve Yeşilçam müziklerini rock versiyonuyla buluşturacak olan ünlü grup, kuşaklar arası müzik buluşması yaşatacak. Retrobüs grubu, 1 Temmuz 2021 Perşembe akşamı (yarın) saat 20.00’de sahne alacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER