İZGİM ve İzmit Çarşısı bünyesinde çalışmalar gerçekleştiren 100’ün üzerinde girişimci kadın İzmit Belediyesinin tesisi Gülümse Kafe’de iftarda bir araya geldi.

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM) ve İzmit Çarşısı İzmit Belediyesinin sosyal tesisi Gülümse Kafe’de gerçekleşen iftarda bir araya geldi. Sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği Ramazan Ayı’nda girişimci kadınlar bir araya gelerek aralarındaki bağı güçlendirdi. İftar programına İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Sibel Solakoğlu ve İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç de katıldı. 

İzmit’in girişimci kadınları iftarda buluştu (1)

“DAHA SIK BİR ARADA OLACAĞIZ”

Gerçekleştirilen iftar programında konuşma yapan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Av. Sibel Solakoğlu, “Bu iftar yemeğinin İzmit Çarşısı ve Kadın Girişimciler Merkezi’ndeki girişimci kadınların kaynaşması için vesile olmasını istiyoruz. Daha sık bir arada olmayı umut ederek çalışmalarımızı bu yönde hazırlayacağız. İzmit Belediyesi olarak da bu tür çalışmalarda bulunacağız ve destekleyeceğiz” dedi.

Gözden kaçırmayın

Hürriyet, onarımı tamamlanan konakta incelemelerde bulundu Hürriyet, onarımı tamamlanan konakta incelemelerde bulundu

İzmit’in girişimci kadınları iftarda buluştu (3)

İzmit’in girişimci kadınları iftarda buluştu (8)

İzmit’in girişimci kadınları iftarda buluştu (5)